PON - NED 8:30 - 20:00 hod

leasing na nakladne auto

Leasing na nákladné auto – sú tu 2 možnosti

Rozširujeme našu ponuku. Leasing na nákladné auto, stroje a výrobné zariadenia budete môcť vybaviť aj cez nás. Prečítajte si ako na to.

Našim klientom chceme poskytovať čo najlepšie služby a aj preto sme sa rozhodli rozšíriť naše pôsobenie aj do týchto oblastí. V súčasnosti si naši klienti môžu u nás osobné auto zaobstarať rôznymi možnosťami. Ako to však bude pri nových typoch vozidiel, ktoré nám pribudnú do ponuky?

Chcem leasing na nákladné auto, aké sú možnosti?

V zásade si môžete vybrať z niekoľkých možností. Prvou z nich je finančný leasing. Tento typ financovania môžeme označiť aj ako najrýchlejšiu cestu k financovaniu. Poskytuje vám široké spektrum možností, kde si môžete nastaviť splátky tak, ako práve potrebujete. Nákladné vozidlá sa dostanú do vášho vlastníctva po zaplatení splátok financovania. Určite je pre vás podstatná aj doba splácania, dolná hranica sa začína na 36 mesiacoch.

leasing na nakladne auto

Pri finančnom lízingu existuje aj možnosť zrýchleného odpisovania a akontácia sa začína už na 0% z obstarávacej ceny vozidla. Finančný leasing na nákladné auto ponúka aj možnosť odkladu splátok, tie si takisto môžete prispôsobiť aj podľa sezónnosti vášho podnikania. Takže ak svoje nákladné auto využívate najviac počas leta, vtedy bude vaša splátka dosahovať najvyššiu hodnotu. Takisto existuje možnosť fixných či variabilných splátok, mesačné a štvrťročné platby alebo možnosť dojednania výhodného poistenia.

Samozrejme, je tu aj možnosť úveru. Toto riešenie ponúkame najmä pre tých, ktorí chcú byť vlastníkmi vozidla ihneď po prevzatí s možnosťou jednorazového odpočtu DPH. Doba financovania úverom je variabilná a jeho výška je až do 100% obstarávacej ceny. Pri úvere máte možnosť odkladu splátok, aj tu vám vieme splátky prispôsobiť podľa sezónnosti vášho podnikania. Zvoliť si môžete medzi variabilnými a fixnými splátkami, mesačným a štvrťročným financovaním a takisto je v ponuke aj výhodné poistenie.

Stroje a výrobné zariadenia? Áno, vieme financovať aj tie

leasing na nakladne auto

Tak ako pri nákladných autách, aj pri poľnohospodárskych strojoch či zariadeniach pre firmy, sú v ponuke finančný leasing a možnosť financovania úverom.

Pri finančnom leasingu platí to isté, čo pri nákladných autách. Doba splácania je od 36 mesiacov, akontácia je už od 0% obstarávacej ceny vozidla, máte možnosť zrýchleného odpisu, viete si odložiť splátky, je tu možnosť sezónnych splátok, fixných alebo variabilných splátok, mesačných či štvrťročných platieb a možnosť dojednania výhodného poistenia.

Úver odporúčame prioritne pre poľnohospodársky sektor, v ktorom môžete využiť čerpanie eurofondov z operačného programu Program rozvoja vidieka. S úverom sa tak stanete okamžitým vlastníkom vozidla, jeho výška je až do 100% obstarávacej ceny. Máte možnosť odkladu splátok či ich prispôsobenia podľa sezónnosti vášho podnikania. Zvoliť si môžete medzi fixnými alebo variabilným platbami, mesačnými a štvrťročnými platbami a máte možnosť aj dojednania výhodného poistenia.

leasing na nakladne auto

So službami od Autoleasing.sk tak teraz máte dostupné financovanie na takmer všetky typy vozidiel a takisto aj strojov pre vaše podnikanie. Na výber máte zo širokej ponuky možností, od financovania osobných vozidiel, cez nákladné autá, výrobné zariadenia až po poľnohospodárske stroje.

Financovať budete môcť aj fotovoltické zariadenia

Do našej ponuky pribudne aj možnosť financovania fotovoltických zariadení. Našim klientom zabezpečíme financovanie týchto zariadení predovšetkým pre ich vlastnú spotrebu. Fotovoltické zariadenia klientom môžu významne znížiť náklady na elektrickú energiu. Financovanie tejto služby je určené pre právnické osoby a fyzické osoby podnikateľov.

Medzi hlavné výhody tohto produktu môžeme zaradiť v prvom rade dĺžku financovania, ktorá je až 10 rokov. Financovanie až 100% investičných základov dokáže pokryť samotné fotovoltické panely, meniče, nosnú konštrukciu, solárne batérie, dodávku, montáž, uvedenie do prevádzky a náklady na projektovú dokumentáciu a inžiniersku činnosť počas výstavby.

Splátky si môžete nastaviť buď na mesačné alebo kvartálne, akontácia začína na 0% a plusom je aj výhodné poistenie pri splátkach. Návratnosť investície sa pri súčasných cenách elektriny odhaduje na 7 až 8 rokov, životnosť technológie sa pohybuje vysoko nad úrovňou 20 rokov. Po inštalácii panelov tak budete približne 9 mesiacov v roku čiastočne sebestačný. Veľkou výhodou do budúcnosti je aj to, že energia, ktorú vyrobíte po čase návratnosti predstavuje dodatočný výnos pre vašu spoločnosť.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Rýchla kalkulácia leasingu

Novinky z nášho Facebooku

RÝCHLA KALKULÁCIA