PON - NED 8:30 - 20:00 hod

darčej pre autičkára

Rozmýšľate aký vybrať darček pre autičkára? Tu je 5 tipov.

Toto je článok, ktorý ste hľadali! Pomôžeme vám nájsť dokonalý darček pre autičkára. Ak máte vo svojom živote človeka, ktorý je obzvlášť blázon do áut, nájsť darček môže byť trochu náročné. Takže zaraďme rýchlosť a ponorme sa do toho!

1. Ideálny darček pre autičkára? Inovatívne prístroje do auta!

Autičkár so slabosťou a citom pre automobilovú techniku? Inteligentné vychytávky pre vozidlá môžu byť tou správnou cestou na darček.

darček pre autičkára

Palubné kamery s pokročilými funkciami (ako je vybočenie z jazdného pruhu a varovanie pred kolíziou) sú vždy užitočné pre vodiča, najmä pre niekoho, kto často cestuje v hustej premávke.

Držiaky na smartfóny s možnosťou bezdrôtového nabíjania ponúkajú hands-free komunikáciu a zároveň udržujú batériu telefónu nabité aj na dlhších cestách.

Inteligentné nabíjačky do auta s viacerými portami USB sú skvelým pomocníkom pre tých, ktorí majú veľa zariadení na napájanie.

2. Inovatívne autopríslušenstvo

Chcete darovať praktický darček a zároveň dodať autu bezpečnosť? Autopríslušenstvo je v dnešnej dobe už slušne rozvinuté a ponúka vám široké možnosti. Nemáte niečo v základnej výbave vozidla? Výborne! Máte potom ideálny tip na darček pre autičkára!

darček pre autičkára

Systémy na monitorovanie tlaku v pneumatikách so systémom Bluetooth môžu uľahčiť sledovanie tlaku v pneumatikách. Zvyčajne sú prepojené s vaším telefónom a môžu vás varovať skôr, ako sa problém s pneumatikami vymkne spod kontroly. Systém vám napríklad umožňuje odhaliť malý únik vzduchu skôr, ako sa stane nebezpečným.

Prenosné štartéry predstavujú obrovské pohodlie, ktoré môžete mať v kufri. Nikdy neviete, kedy sa batéria rozhodne vydýchnuť naposledy a nechá vám motor bez štartovania.

Bluetooth vyhľadávanie kľúčov sú záchranou pre niekoho, kto zvyčajne stráca kľúče od auta. Všetci máme tú jednu osobu vo svojom živote, však? Využitie však nájde aj na iné veci, ako sú kľúče od domu, peňaženky či dokonca aj domáce zvieratá.

3. Prémiové súpravy starostlivosti o auto ako darček pre autičkára

Čistenie auta môže byť prekvapivo vhodným odreagovaním. Toho, kto je posadnutý údržbou auta, môžu potešiť tieto darčeky.

darček pre autičkára

Vysokokvalitné súpravy automobilových voskov a leštidiel vytvoria na exteriéri auta ten pravý „šmrnc“, ktorý dodá aj bežnému aut lesk novoty.

Utierky a chňapky z mikrovlákna sú super savé, nepotrebujete ani veľa čistiaceho prostriedku a nezanechávajú na skle šmuhy. Sú tiež vynikajúce na odstraňovanie nečistôt, mastnoty a olejov.

Súpravy na deatiling interiéru pomáhajú dodať autu vzhľad ako zo showroomu. Netreba sa pozerať len na exteriér vozidla, elegantný vzhľad interiéru netreba v žiadnom prípade zanedbávať.

4. Garážové vybavenie a výzdoba

Vylepšenia do garáže sú takisto vhodným darčekom. Príslušenstva nie je nikdy dosť, takže aj v tejto kategórii určite nájdete tipy, ktoré môžu potešiť nejedného autičkára.

darček pre autičkára

LED osvetlenie pre dobre osvetlený pracovný priestor. A keďže sa cez zimu skoro stmieva, svetlo v garáži naviac určite poteší nejedného autičkára.

Vintage automobilové značky alebo plagáty sú v súčasnosti mimoriadne obľúbeným dekoratívnym prvkom. Prečo niečo takéto nedopriať aj vašim blízkym?

Nástenné organizéry náradia udržujú v garáži poriadok, takže žiadny kľúč sa nikdy nestratí!

5. Exkluzívne automobilové podujatia či zážitkové jazdy

Máte kamaráta či známeho, ktorý miluje adrenalín pri rýchlej jazde? Tak máme pre vás priam ideálny tip na darček pre autičkára. Pre túto osobu by boli ideálne darčekové poukážky na školu šmyku alebo jazdu na nejakej profesionálnej dráhe, kde si naplno užijú radosť z rýchlosti.

darček pre autičkára

Máte doma fanúšika F1 či MotoGP? Nie je nič jednoduchšie!
Vstupenky na takéto podujatia by určite potešili nejedného z milovníkov motoršportu.

Ak viete, že vaši blízki uvažujú o kúpe nového auta, darčekom môže byť aj testovacia jazda vozidla.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Rýchla kalkulácia leasingu

Novinky z nášho Facebooku

RÝCHLA KALKULÁCIA