PON - NED 8:30 - 20:00 hod

úžitkové vozidlá

Aké najvýhodnejšie ojazdené úžitkové vozidlá sú dostupné na trhu? Vybrali sme pre vás týchto 6

Úžitkové vozidlá sú obľúbenými pomocníkmi. Ich obľuba spočíva vo všestrannosti, keďže ich môžete ako auto pre podnikanie či ako rodinný automobil. V nasledujúcom článku vám predstavíme 6 úžitkových vozidiel, ktoré rozhodne stoja za to, aby boli zaparkované vo vašej garáži.

Citroën Berlingo

Staršie verzie Citroënu Berlingo môžu byť vynikajúcou voľbou a ponúkajú aj vysokú nosnosť. Ak plánujete prepravovať náklad v zadnej časti vozidla, odporúča sa vybrať verziu s prakticky oddeleným nákladným priestorom od predného radu sedadiel. Berlingo sa vyznačuje svojou všestrannosťou, preto si môžete vybrať medzi benzínovými, dieselovými alebo dokonca aj elektrickými prevedeniami. Takýto výber vám zabezpečí optimálnu flexibilitu pre vaše potreby.

úžitkové vozidlo

Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter je jedným z najčastejších účastníkov našich ciest, rovnako ako Ford Transit. Avšak, kde Transit často slúži v rámci práce, tento nemecký dodávkový model sa často využíva ako multifunkčné rodinné vozidlo, ktoré je nielen žiadané, ale aj moderné. Populárny Transporter sa stal klasikou už mnoho rokov a generácií, a dokonca aj jeho použité verzie si udržiavajú vysokú hodnotu.

Ford Transit Custom

Ford Transit je dlhoročne etablovaným hráčom na trhu a prostredníctvom neustálych vylepšení dokázal uspokojiť nároky na odolnosť a spoľahlivosť. Jeho úspech pokračoval aj po predstavení modelu Ford Transit Custom v roku 2012, ktorý sa stal referenčným bodom v segmente. Model Transit Custom ponúka širokú škálu možností, či už ide o varianty s krátkym alebo dlhým rázvorom, nízke alebo vysoké strechy, a dokonca aj konfigurácie pre prepravu osôb. S takou mnohostrannosťou sa tento model stal voľbou pre mnohých zákazníkov, či už ide o podnikateľov či jednotlivcov.

Renault Trafic

Renault Trafic je populárnou voľbou kupujúcich, pretože ponúka mnoho možností využitia. Existuje viacero verzií, pričom rovnako ako u modelu Transit Custom, sú k dispozícii dve dĺžky karosérie a dve výšky strechy, čo poskytuje veľkorysý nákladný priestor. Aj keď sa motor 1,6 dCi môže zdať mierne slabý, verzia s dvojitým turbodúchadlom ponúka prekvapivú silu a zároveň aj rozumné prevádzkové náklady.

Toyota ProAce Verso

Toyota ProAce Verso využíva rovnakú karosériu a podvozok ako dodávky značiek Citroën, Peugeot, Opel a Fiat. Hoci tento model nemá najväčšiu nosnosť v danom sektore, poskytuje pre pasažierov vysoký komfort a prekvapivo agilné ovládanie. Zaujímavé sú aj tri dĺžky karosérie, dostupný je efektívny 1,5-litrový naftový motor, alebo výkonnejší 2,0-litrový naftový motor.

Ford Ranger 

Klasická dodávka sa môže dostať na miesta, ktoré sú pre iné vozidlá ťažko prístupné, čo môže vyžadovať kombináciu terénnych schopností s nákladným priestorom, aký ponúka pick-up ako Ford Ranger. Môžete sa rozhodnúť pre starší model alebo využiť pokles cien predchádzajúcej generácie. Vďaka svojej všestrannosti môže byť skvelým spoločníkom na cesty aj mimo ne, a navyše si môžete počas jazdy užiť aj zábavu.

Prečo sú úžitkové vozidlá obľúbené?

Začnime ich praktickosťou. Úžitkové vozidlá sú navrhnuté na účelové využitie, ako je preprava tovaru, materiálov alebo ľudí. Sú vybavené väčším nákladným priestorom a zosilneným podvozkom, čo umožňuje ľahšie manipulovanie s nákladom a jazdu po rôznych typoch terénu.

Ako by mohol už názov naznačovať, úžitkové vozidlá sú obľúbené pre svoju viacúčelovosť. Úžitkové vozidlá môžu slúžiť mnohým účelom, od prepravy tovaru pre podnikateľov až po dopravu skupiny ľudí pre spoločenské udalosti alebo pracovné cesty.

Pre mnohých podnikateľov sú úžitkové vozidlá ekonomicky efektívnejšou voľbou v porovnaní s osobnými vozidlami. Majú nižšie prevádzkové náklady a lepšiu spotrebu paliva na prepravu väčšieho množstva tovaru alebo osôb.

Rozhodnutie je len na vás. Výhodný leasing si u nás môžete vybaviť na akékoľvek vozidlo.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Rýchla kalkulácia leasingu

Novinky z nášho Facebooku

RÝCHLA KALKULÁCIA