PON - NED 8:30 - 20:00 hod

co je to leasing - autoleasing.sk

Čo je to vlastne lízing? Základné veci, ktoré sa oplatí vedieť!

Financovanie áut je neustále populárnejšie, veľa ľudí však stále nevie, čo to vlastne lízing je, aké sú rozdiely medzi lízingom a úverom a podobne. Pritom to nie je nič zložité!

Kúpa auta je veľká vec, na ktorú sa treba vopred pripraviť. Pokiaľ ste už vyrástli z mladých čias, kedy ste sa uspokojili s „vrakom“ za 600 eur, na ktorý ste si ľahko našetrili počas letnej brigády a následne ho kúpili v hotovosti, pravdepodobne sa pri kúpe auta zameriavate na drahšie kúsky, ktoré vám poskytnú potrebné pohodlie a úroveň. Vývoj automobilového priemyslu je rýchlejší ako kedykoľvek predtým, čo bolo moderné pred rokom, je dnes už bežná vec takmer v každom aute. Časté kupovanie si nových áut je tak normálna vec. Ako je to teda s tým financovaním?

Lízing verzus úver

Veci sa vždy lepšie vysvetľujú na reálnych príkladoch, ukážeme si tak všetky potrebné pojmy na produktoch autoleasing.sk. Lízing je spôsob financovania auta, pri ktorom je majiteľom auta lízingová spoločnosť a vy ste iba držiteľom. Po splatení poslednej splátky sa stávate plnohodnotným majiteľom auta. Vybavenie lízingu však nie je vždy práve najjednoduchšie a často si ho vôbec nemôžete vybaviť na staršie autá. Kúpa auta formou lízingu sa tak viac vypláca firmám ako jednotlivcom. Firmy navyše môžu využiť financovanie operatívnym lízingom, kedy sa jedná o dlhodobý prenájom auta a lízingová spoločnosť sa stará o servis a podobne. Vás však pravdepodobne zaujíma, aký je najlepší spôsob financovania auta, ak ste fyzická osoba, nie firma. Tu sa dostáva k slovu práve úver. Napriek tomu, že autoleasing.sk má v názve slovo lízing, až 90 percent zákazníkov využíva práve financovanie úverom. Ten je jednoduchší na vybavenie a schválenie, keďže sa pri ňom ihneď stávate majiteľom auta a ním aj ručíte. Navyše si ho môžete vybaviť aj na staršie auto.

Úver na motorku a iné výhody

Autoleasing.sk ponúka podmienky a výhody, ktoré inde len tak ľahko nezískate. Napríklad pôžičku na motorku alebo výhodný spätný leasing. Schvaľovanie prebieha online, a to skutočne rýchlo – váš úver máte schválený do hodiny. Poteší aj nízka akontácia už od 10% a najmä skutočnosť, že kompletne celý úver vybavíte z pohodlia domova. Dokonca ani na podpis nemusíte nikam chodiť, zástupca autoleasing.sk príde pre podpis priamo k vám domov, kamkoľvek na Slovensku. A váš motoristický sen sa rýchlo stane skutočnosťou!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Rýchla kalkulácia leasingu

Novinky z nášho Facebooku

RÝCHLA KALKULÁCIA