PON - NED 8:30 - 20:00 hod

cez koho financovat auto - autoleasing

Cez koho financovať auto?

Trh s ojazdenými autami v súčasnosti skutočne ponúka široký výber značiek za zaujímavé ceny, čo vedie mnohých klientov ku kúpe vozidla bez hotovosti. Aj keď ceny áut poklesli, väčšina klientov stále financuje kúpu auta na leasing, alebo úver. Cez koho a ako najlepšie v súčasnosti financovať kúpu auta?

Prvá možnosť:
je osloviť leasingovú spoločnosť, cez ktorú môže klient získať leasing aj úver. Tieto spoločnosti sa však zameriavajú skôr na nové autá, pri ojazdených autách financujú autá od roku výroby 2012. Ak si klient našiel staršie auto, musí hľadať ďalej.


Druhá možnosť:
je navštíviť pobočku banky a zobrať bezúčelový spotrebný úver, alebo niektoré banky ponúkajú auto úver. Výhoda môže byť, že klient požiada o úver v plnej výške ceny auta a nemusí tak skladať akontáciu. Banky však pri takýchto úveroch posudzujú klienta prísnejšie, nakoľko nemajú zabezpečenie úveru autom a klientovi tak nemusia schváliť dostatočnú výšku úveru. Táto možnosť je vhodná pre autá s cenou do 5 000 €.

Ako teda vybrať  to najlepšie? Klient by nemal strácať čas prieskumom trhu a behaním po bankách, leasingových spoločnostiach, či skočiť po prvej ponuke z autobazáru.

Tretia možnosť:

je, ak klient kupuje auto priamo cez autobazár. Bazáre poskytujú aj možnosť vybavenia leasingu, úveru. Výhodou je, že klient vybaví všetko na mieste predaja. Nevýhodou často býva, že bazáre sa hlavne špecializujú na predaj áut a finančné produkty, ktoré nie sú často tie najlacnejšie. Nie všetci totiž majú špecializovaného pracovníka len na financovanie áut. Preto ich ponuka nebýva tak široká ako by mohla byť, a hlavne pri mladších ročníkoch áut nemusí klient dostať úrokovo výhodnejší bankový produkt. A čo servis? Keď treba vyplatiť úver, odložiť splátku a pod.? To si už klient musí väčšinou riešiť sám, mimo bazáru priamo vo finančnej inštitúcii.


Štvrtá možnosť:

je osloviť špecialistu na auto úvery a leasing. Takou je aj  spoločnosť Autoleasing.sk, ktorá ponúka záujemcom kompletný servis v oblasti leasingu a auto úverov. Z pohodlia Vášho domova vybavíte všetko online. Výhodou je, že klient si môže vybrať úver na auto, alebo leasing, od viacerých bánk a leasingoviek. Tým získava vysokú pravdepodobnosť schválenia a nižšie úrokové sadzby.


Klient všetko vybavuje z pohodlia svojho domova za počítačom, bez toho aby musel niekam chodiť. Je to rýchle a pohodlné. Po schválení úveru sa s klientom stretne predajca na podpis zmlúv, ktorý pricestuje za klientom v rámci celého Slovenska. Počas celej doby spoločnosť Autoleasing.sk zabezpečí klientom kompletný servis ohľadom úveru alebo leasingu.


Ušetrite svoj čas a peniaze, nechajte všetko na špecialistov zo spoločnosti Autoleasing.skSplátky si vypočítajte jednoducho z pohodlia svojho domova, stačí ak navštívite webovú stránku www.autoleasing.sk a kliknite na „rýchla  kalkulácia“.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Rýchla kalkulácia leasingu

Novinky z nášho Facebooku

RÝCHLA KALKULÁCIA