PON - NED 8:30 - 20:00 hod

auto na uver

Kupujete auto na úver? Do roku 2025 prídu na trh tieto novinky

Premýšľate nad tým, že by ste financovali vaše nové auto na úver? V tom prípade by ste možno ešte mohli počkať a neponáhľať sa s kúpou. V najbližšom období sa totiž chystajú na trh novinky, ktoré by mohli byť vašim autom snov.

V nasledujúcich riadkoch vám prinášame mnohé zaujímavé novinky, či už ide o benzínové či dieselové autá, plug-in hybridy alebo elektromobily. Niektoré delí od predstavenia už len niekoľko týždňov, iné prídu na trh o niečo neskôr. Najneskôr však do roku 2025. A s predstavou, že rok 2023 je už vo svojej druhej polovici, nie je tento termín až tak vzdialený.

Nové plug-in hybrid, dieselové či benzínové auto na úver? Čakať už dlho nemusíte

auto na uver

Prvým našim tipom z kategórie nové auto na úver je plug-in hybrid značky Toyota. Malé SUV s názvom C-HR vstúpilo do svojej 2. generácie a jeho dizajn je ešte viac prepracovaný. Má nový hranatý dizajn, inšpirovaný najnovšou Toyotou Prius. Novinkou je zónové monitorovanie, čo v praxi znamená to, že ak sa vozidlo bude nachádzať v bezemisnej zóne, automaticky sa prepne do elektrického módu, s predpokladom, že v batérii je dostatok energie.

Ďalšou novinkou je nová funkcia parkovacieho asistenta, ktorá dokáže nielen zaparkovať auto za vás, ale môže to urobiť aj z aplikácie, keď ste mimo auta. Výrobca zatiaľ neuviedol, či bude tento systém dostupný aj na Slovensku. Auto by sa malo dať rezervovať už čoskoro a prvé dodávky by mali prebehnúť už koncom tohto roka.

V druhej polovici tohto roka uvedie Škoda na trh novú verziu svojho najväčšieho kombi. Nový Superb bude k dispozícii s radom benzínových motorov, ako aj plug-in hybridným systémom s elektrickým dojazdom takmer 100 km. Pokiaľ ide o dizajn, nový Superb dostane niektoré nové svetlomety a širšiu mriežku chladiča s niekoľkými štýlovými prvkami vytlačenými z Enyaqu. Dostupné by mali byť aj karosárske verzie kombi a hatchback. Česká automobilka pripravuje aj novú Škodu Kodiaq. Tá by mala vyraziť na britské cesty do konca tohto roka. Tento rodinný sedemmiestny automobil dostane prvýkrát plug-in hybridný systém. Bude používať 1,5-litrový benzínový motor a elektrický motor poskytne dojazd takmer 100 km. Je teda len na vás, ktoré z týchto „klasických“ áut, bude vaše auto na úver.

Priaznivci elektriny buďte na pozore

auto na uver

Ostaneme u našich západných susedov v Českej republike. Okrem plug-in hybridov pripravujú aj SUV elektromobil. Zatiaľ je známy jeho názov – Elroq. Auto by malo byť rozmerovo podobné súčasnému Karoqu, ktorý postupne nahradí a hoci sme ešte nevideli, ako vyzerá, Škoda zverejnila približnú predstavu.

Ďalšie zaujímavé elektrické auto na úver by mohlo byť švédske Volvo. Elektromobil EX30 bude najmenším a najlacnejším elektromobilom švédskej značky s cenami začínajúcimi niekde nad úrovňou 30 000 eur.

Rivalom švédskeho Volva by mal byť taliansky Fiat 600e a je to plne elektrické malé SUV. Niektoré svoje diely zdieľa s Jeepom Avenger a prvé autá by mali byť dostupné už počas tohto mesiaca. Slovenské ceny zatiaľ známe nie sú, ale v Taliansku sa cena začína na 35 950 eurách.

Nie ste si istý? Online kalkulačka vám poradí

Či už sa rozhodnete čakať na nejakú z uvedených noviniek alebo nakoniec vaša voľba padne na úplne iné auto, je len na vás. S financovaním však ochotne pomôžeme. Dlhoročné skúsenosti nás v Autoleasing.sk naučili vyhovieť vašim potrebám a požiadavkám a preto vieme reagovať na takmer každú vašu otázku, nejasnosť či požiadavku. Ak si napríklad nie ste istý financovaním, na našej stránke môžete zadarmo využiť našu online kalkulačku. My sa vám následne ozveme s komplexným riešením financovania.

Samozrejme, chodiť nikam nemusíte. Potrebné veci vieme vybaviť online a v prípade, že bude naša spolupráca úspešná na podpis zmluvy prídeme my za vami a auto na úver je vaše.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Rýchla kalkulácia leasingu

Novinky z nášho Facebooku

RÝCHLA KALKULÁCIA