PON - NED 8:30 - 20:00 hod

autoleasing pre podnikatelov

Auto leasing pre podnikateľov

Auto leasing pre podnikateľov – financovanie, ktoré sa oplatí!


Ste podnikateľ a chystáte sa kúpiť auto? Rozmýšľate nad základnými formami financovania, ktorými sú finančný lízing a úver a neviete si vybrať? Pozrite sa, prečo môže byť úver pre podnikateľov výhodnejšou voľbou!

Automobil je v dnešnej dobe samozrejmosťou, väčšina z nás si bez neho nevie predstaviť život. Ak ste podnikateľom, pravdepodobne za deň najazdíte veľa kilometrov cestovaním za klientmi alebo riešením biznisu. Dobré auto je tak nevyhnutnosťou. Moderné autá sú čoraz vybavenejšie, čo sa odráža aj na ich cene, bohužiaľ, nie v dobrom. Kúpiť si tak poriadne auto dnes vyžaduje veľkú počiatočnú investíciu, ktorú má väčšina z nás problém zaplatiť naraz. Veľká väčšina podnikateľov či nepodnikateľov sa tak spolieha na rôzne formy financovania automobilu.

NOVINKA: Pokiaľ žiadate o úver/leasing ako podnikateľ (s.r.o. alebo OSVČ), stačí ak podnikáte minimálne 1 mesiac (pôvodne 6, resp. 3 mesiace).

V dnešnej dobe poznáme dva najznámejšie spôsoby financovania, ktorými sú finančný lízing a úver. Áno, aj operatívny lízing je možnosťou, na Slovensku ho však využíva iba málo ľudí a firiem a jedná sa stále o menej výhodnú alternatívu. Bežný podnikateľ sa tak zväčša rozhoduje medzi prvými dvoma možnosťami. Lízing a úver majú mnoho spoločného, ale aj čo-to odlišné. Ktorá možnosť je tak pre podnikateľa výhodnejšia?

Dá sa to takto jednoducho!

Pozrime sa najprv na to, čo majú tieto dve formy financovania spoločné. V prvom rade je to počiatočná akontácia, ale aj skutočnosť, že ako vlastník vozidla je v technickom preukaze zapísaná leasingová spoločnosť, respektíve poskytovateľ úveru. Po skončení oboch foriem financovania sa stávate majiteľom vozidla. Prečo teda až 90 percent klientov portálu autoleasing.sk uprednostňuje auto úver pred leasingom?

Pre podnikateľov je to výhoda v podobe rýchlejšieho odpočtu DPH, úver navyše viete vybaviť prakticky na akékoľvek auto, zatiaľ čo leasing viete vybaviť len na novšie autá. A ďalšie výhody úveru pramenia aj zo samotného poskytovateľa úveru.

Vybaviť si úver na cez portál autoleasing.sk je totiž mimoriadne jednoduché. Na portáli jednoducho vyplníte pár základných údajov, odošlete ich a schválenie online prebehne do jednej hodiny. Získate tak výhodný úver s akontáciou už od 10 percent z pohodlia domova, na podpis prídu navyše ľudia z autoleasing.sk priamo za vami, kamkoľvek na Slovensku, nemusíte tak vôbec nikam chodiť. Tak načo čakáte, vybavte si výhodný auto úver pre podnikateľov aj vy ešte dnes!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Rýchla kalkulácia leasingu

Novinky z nášho Facebooku

RÝCHLA KALKULÁCIA